top of page

בדיוק בגלל זה אנחנו כאן

כדי להיות לך "החבר הזה" שמבין הכל ברכבים

ונמצא כאן בשבילך בתהליך המסובך הזה

של חיפוש רכב

זה ידוע לכולם, זמן שווה כסף
אבל בשוק הרכב גם ידע שווה כסף
והרבה

translogowb.png

שוק הרכב הפכפך ולא צפוי, מחירי הרכב משתנים לעיתים קרובות...

הקשיים (בנקודות)

#חיסכון בזמן- טלפונים למוכרים לסינון רכבים פוטנציאליים, להגיע לראות את הרכבים ולפנות את הזמן ביום כדי לעשות את הבדיקות במכון עמוס (ואף אחד לא מבטיח שלא יתגלו בעיות בבדיקה).

# חיסכון בכסף- בדיקות רכבים הן עסק יקר אך חשוב ואין להזניחו, ברגע שמתגלות בעיות בבדיקה מחיר העסקה יכול לזנק בעקבות טיפולים מרובים מה שהופך רכבים ללא רלוונטיים אחרי ששילמנו על הבדיקה.

קשה להתמקח עם מוכרים כשהשוק רק מעלה מחירים (לעיתים עסקה משתלמת נמכרת מעל מחיר מחירון הרכב) בעקבות חוסר ברכבים חדשים בשוק כרגע.

#חליפה תפורה והרחבת אופקים- השאלה הראשונה שאנשים שואלים כשהם מחליטים שהגיע הזמן להתחדש ברכב היא "איזה רכב מתאים לי?" מה עומד בתקציב שלנו ועדיין עונה על הדרישות של התא המשפחתי שלי.

#הבנת מצב השוק- השוק הפכפך ולא צפוי, קשה להבין מהי עסקה משתלמת כי כרגע הרבה רכבים נמכרים מעל מחיר מחירון, בנוסף מוכרים יכולים להציג במודעות מצב טוב יותר מהמצב הקיים כדי לקבל יותר פניות והרכבים מתבררים כלא רלוונטים ולא מתאימים.

#אמינות ומקצועיות- לסוחרים פרטיים יש אינטרס ברכבים שהם מציעים לכם.

בדיוק בגלל שאנחנו מודעים לכל זה הקמנו את השירות שלנו.

אנחנו פה כדי לייעץ לכם מה יהיה הרכב הכי מתאים עבורכם ונלווה אתכם לאורך כל הדרך מתוך הנסיון וההבנה שלנו בשוק עד קבלת המפתח.

אנחנו חיים ונושמים את עולם הרכב, ממשיכים לחקור ולקרוא עוד ועוד על הרכבים הקיימים והדגמים החדשים שמצטרפים לשוק, אנחנו מבינים בשינויים שהדגמים נהנו מהם בשנים מסויימות ויוכלים להמליץ באופן חד וברור על יתרונות בולטים ביחס לצרכים שלכם.

READ MORE

הצגת פתרון

אנחנו לא מוכנים להתפשר, חייבים לבדוק הכל לעומק ויודעים שהקנייה של הרכב לא שווה כלום בלי חיוך ענק מהלקוח

אנחנו פה כדי לתווך לכם את כל המידע ולא םה כדי לקחת החלטה עבורכם

אנחנו מבינים את הערך של הרכבים שאנחנו בודקים ומסבירים לכם על היתרונות והחסרונות כדי שתוכלו להישאר בשליטה ולקנות את הרכב המדוייק לכם מתוך מקום מושכל ומבין ולא ליפול על "חתול בשק"

כל לקוח שמצטרף למשפחת קארגיק זוכה ביחס חם ואישי, מקצועיות ללא פשרות, חיסכון בזמן ובכסף, וליווי צמוד עד אחרי קבלת המפתח ובעיקר הופך להיות חלק מהמשפחה.

(פרטים יבשים שמציגים את ההכשרות בתחום כדי "להעלות את המניה")

READ MORE

אני מאמין+קצת עלינו

Untitled design (15).png

לקנות רכב בלי לצאת מהבית

חוסכים לכם את הזמן בחיפוש הרכב, החל מטלפונים למוכרים פרטיים, סינון מודעות רלוונטיות, וניהול תהליך הרכישה עבורכם ללא .מאמץ מצדכם

חוסכים לכם את הזמן בחיפוש הרכב, החל מטלפונים למוכרים פרטיים, סינון מודעות רלוונטיות, וניהול תהליך הרכישה עבורכם ללא מאמץ מצדכם

בתהליך איתנו אתם יכולים להיות שותפים מלאים או פשוט להישאר בבית ולתת לנו לעבוד עבורכם.

נחפש עבורכם את הרכב, נתקשר עבורכם לכל מוכר שהמודעה שלו יכולה להיות רלוונטית, נבין מקרוב ולעומק את התמונה המלאה מתוך הנסיון שלנו והשאלות שאנחנו יודעים לשאול.

אפילו כדי להעביר את הרכב בדיקות להעביר בעלות נוכל לעשות עבורכם ללא צורך שתגיעו למעמד המכירה.

כל מה שחסר לכם זה לקבל מאיתנו את המפתח ולהנות מהרכש החדש.

חיסכון בכסף

התאמת הרכב הנכון ביותר עבורכם עם הכרה מעמיקה של דגמי הרכבים המוצעים בשוק

כשאנחנו רוכשים רכב חד שאנחנו יודעים שצפויה לנו הוצאה לא קטנה, בין אם בגלל עלות הרכב עצמו ובין אם בגלל הוצאות נלוות על טיפולים שהרכב צריך.

אחד הדברים שעולים הכי הרבה כסף הוא בדיקת הרכב במכוני בדיקה מורשים (בדיקה שנעה בין 500 ל900 שקלים), כחלק מהשירות שלנו תקבלו בדיקה קפדנית ומקיפה על מצב הרכב עוד לפני הבדיקה במכון המורשה מה שיבטיח שנוציא כמה שפחות כסף על בדיקות מיותרות ובעצם נשלח לבדיקה במכון מורשה רק רכבים עם פוטנציאל התאמה גבוה לצרכים שלנו ואחרי שביררנו היסטוריה ביטוחית מה שיגדיל את המידע שיש לנו על הרכב.

בנוסף, מתוך היכירות עם תקלות אופייניות לדגם נוכל לבקש במעמד המכירה עוד טיפולים שיבוצעו ברכב כדי שאתם תצטרכו להוציא כמה שפחות כסף אחרי מעמד הקנייה.

והבונוס הכי גדול- אנחנו מתמקחים עבורכם על המחיר מול המוכר כדי להשיג לכם את העסקה הטובה ביותר.

Untitled design (16).png

הרחבת אופקים

 בדיקה מקדימה וקפדנית של

הרכב הכוללת בדיקת עבר ביטוחי, תשאול המוכר ובדיקה מכנית מקדימה לבדיקה במכון בדיקה מורשה

 

אחד היתרונות הבולטים בשירות שלנו הוא פתיחת דלתות לעולמות שלא חשבת שאפשריים

בגלל שאנחנו מכירים את עלויות השוק הממוצעות ואת ביצועי הרכבים לפי דגמים שונים בשנים שונות אנחנו יכולים להכווין אותך לרכב שהכי מתאים לך גם אם זה בכלל לא מה שחשבת עליו.

אנחנו נדע לפתוח אופציות שנכנסות בתקציב שלך ולתת את הערך המירבי בעבור התקציב שהגעת איתו.

מעבר להבנה של הרכבים אנחנו גם מבינים מה יכולים להיות הצרכים שלך לפי איזור מגורים ועבודה, מצב משפחתי, נתונים אישיים כמו גובה או בעיות בשלד כדי לתת לך את החוויה הכי נעימה שאפשר לקבל מרכב.

Untitled design (2).png

הבנת מצב השוק

אנחנו חיים ונושמים את עולם הרכב ונמצאים במעקב על כל שינוי בשוק הרכב.

המעקב התכוף שלנו מאפשר לנו להכיר את שוק הרכב ולתמרן את ההיצע כדי שאתם תקבלו את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם

 

כשאנחנו רוכשים רכב חד שאנחנו יודעים שצפויה לנו הוצאה לא קטנה, בין אם בגלל עלות הרכב עצמו ובין אם בגלל הוצאות נלוות על טיפולים שהרכב צריך.

אחד הדברים שעולים הכי הרבה כסף הוא בדיקת הרכב במכוני בדיקה מורשים (בדיקה שנעה בין 500 ל900 שקלים), כחלק מהשירות שלנו תקבלו בדיקה קפדנית ומקיפה על מצב הרכב עוד לפני הבדיקה במכון המורשה מה שיבטיח שנוציא כמה שפחות כסף על בדיקות מיותרות ובעצם נשלח לבדיקה במכון מורשה רק רכבים עם פוטנציאל התאמה גבוה לצרכים שלנו ואחרי שביררנו היסטוריה ביטוחית מה שיגדיל את המידע שיש לנו על הרכב.

בנוסף, מתוך היכירות עם תקלות אופייניות לדגם נוכל לבקש במעמד המכירה עוד טיפולים שיבוצעו ברכב כדי שאתם תצטרכו להוציא כמה שפחות כסף אחרי מעמד הקנייה.

והבונוס הכי גדול- אנחנו מתמקחים עבורכם על המחיר מול המוכר כדי להשיג לכם את העסקה הטובה ביותר.

Untitled design (7).png

חליפה תפורה

התאמת הרכב הנכון ביותר עבור כל לקוח לפי הצרכים, הרצונות והתקציב

אנשים שונים צרכים שונים

כל אחד מאיתנו מגיע מרקע אחר, יש לו תא משפחתי אחר, עובדים בערים שונות ונוהגים בצורות שונות

בדיוק בגלל זה חשוב להתאים את הרכב אליכם ולא אתכם לרכב!

בין אם אתם מחפשים חוויה מסעירה, בטיחותית או אמינה אנחנו יודעים להתאים את הרכב לחווית הנסיעה, נייעץ לכם על הרכבים שיהיו להם את הביצועים הכי מועילים עבור החוויה שאתם מחפשים 

אנחנו פה כדי ללוות אתכם לרכב הספורט הבא שלכם, לאופנוע או לרכב המנהלים שתמיד חלמתם עליו ואם כבר הרחבתם את התא המשפחתי נדאג גם לגוזלים שאיתכם.

בזכות הידע שלנו על הצרכים השונים (גם מהחוויה האישית שלנו כנהגים ורוכבים וגם מתוך מחקר מעמיק בטכנולוגיה הקיימת ובהיצע הקיים) אנחנו יודעים לייעץ לכם מהם הדגמים שאנחנו חושבים שהכי יתאימו עבורכם בהתחשב אך ורק בצרכים שלכם

Untitled design (14).png

מקצועיות ואמינות

אנחנו בצד שלכם, האינטרס היחיד שלנו הוא שתקבלו עסקה כדאית שעונה על הדרישות שלכם בצורה המיטבית.

אנחנו לא עובדים עם סוכניות רכב באופן צמוד ואין לנו אף גורם חיצוני שעליו אנחנו ממליצים בצורה עיוורת

 

בעולם שנשלט ע"י סוכנויות וסוחרים פתאום אפשר למצוא מישהו שהאינטרס היחיד שלו הוא צרכי הלקוח, שינוי מרענן, לא?

הסיבה שאנחנו לא מוכרים רכבים היא שאנחנו מאמינים שכאשר יש לך מוצר ביד שאתה צריך למכור יש לך אינטרס לדחוף אותו גם על חשבון התקציב וגם על חשבון הצרכים וההרגלים אותם צריך לספק הרכב.

אנחנו דואגים להקשיב לכם! לשמוע מה הצרכים שלכם הן מהסתכלות על התא המשפחתי שלכם ובמקביל מבחינת הרגלי הנסיעות שלכם כדי להבטיח מענה כמה שיותר מקיף

אנחנו נדאג לשקף לכם את מצב הרכבים שנבדוק דרך ההסתכלות המקצועית שלנו אבל בגובה העיניים

הכי חשוב לנו, במיוחד בעסקאות יקרות כמו קניית רכב, שאתם תבינו מה אתם רוכשים ומה מקור ההתאמה שאנחנו רואים כדי שתרגישו כמה שיותר בנוח לבצע את הרכישה המשמעותית

Untitled design (6).png

איך נראה התהליך איתנו

התהליך שלנו מורכב מחלק של ייעוץ, שבו אנחנו עוזרים לכם לבחור את הדגם או הדגמים שעונים על הצרכים שלכם ומליווי שבו אנחנו נמצא עבורכם את הרכב, נבדוק אותו ונתמקח על המחיר כדי להשיג לכם עסקה משתלמת.

אפשר לבצע כל אחד מהחלקים בנפרד (ייעוץ או ליווי) או את שניהם ביחד כליווי מלא.

במהלך הליווי אתם מוזמנים להצטרף אלינו לכל שלב שרק תרצו ואנחנו גם ממליצים שתצטרפו ותרגישו את הרכבים ואת השוני ביניהם בעצמכם אך כמובן שאתם יכולים להישאר בבית ולתת לנו לעשות את כל העבודה

אנחנו נעדכן אתכם בכל שלב על התוצאות שאנחנו רואים ונתקדם אך ורק באישור שלכם מה שמשאיר אתכם בשליטה מלאה בתהליך.

אנחנו נטפל בכל שיחות הטלפון למוכרים ונוודא את הפרטים החשובים על הרכב, נוודא את ההיסטוריה הביטוחית לפני שניגש לראות רכבים, נעשה בדיקה קפדנית ומקיפה לרכבים וניישר איתכם קו כדי שתוכלו להחליט אם להתקדם.

במידה ואנחנו מחליטים שהרכב הוא בעל פוטנציאל התאמה טוב ניקח את הרכב למכון בדיקה מורשה ונלווה אתכם עד הרגע שהמפתח יהיה אצלכם בידיים ונאחל לכם דרך צלחה בטוחה ומהנה.

Happy Driver
idoF.webp

עידו

הגעתי אל ה - Car Geeks מבולבל ועם רשימה ארוכה מידי של דרישות... הייתי אחרי כמה נסיעות מבחן עם רכב שכבר "בחרתי" ועוד רשימה של אופציות (שלא הלהיבו אותי).
אחרי שתי שיחות טלפון הם צימצמו אותי לשני דגמים (שעליהם חשבתי מראש) ודגם שעליו מעולם לא חשבתי (אמ;לק - זה מה שקניתי).
בדיעבד, אני לא יכול להיות מרוצה יותר מהבחירה הסופית. הם מצאו דגם ספציפי נדיר שעונה על כל הדרישות שלי ונותן לי יותר ממה שציפיתי ויכולתי לקוות.
נדב וליאור ליוו אותי בדיוק כמו שרציתי וכל הזמן נתנו את דעתם ואינפוטים שהתבררו כרלוונטיים ביותר. הם הסבירו ופירטו כל אמירה ונתנו לי את הביטחון שהייתי צריך כדי לקבל את ההחלטה, בתור מישהו שאין לו מושג ירוק בתהליך בדיקת ורכישת רכב.
תודה לכם.

חווית שירות מעולה!
חשבנו רק שיחסכו לנו את הכאב ראש של החיפוש, אבל בסוף קיבלנו הרבה מעבר לזה. בזכות ליאור ונדב הגענו לאוטו שבאמת מתאים לנו ואנחנו מאד מרוצים ממנו (בהתחלה בכלל חשבנו על כיוון אחר).
לכל אורך התהליך הרגשנו את המקצועיות שלהם, את ההשקעה וכמה חשוב להם לדייק את מה שמתאים עבורנו.
תודה רבה נדב וליאור!

אתי ודקל

אתי ודקל.webp
243718769_199645145606029_5220030318616765801_n.jpg

רון ועופר

בחרנו להעזר בליאור ונדב משתי סיבות עיקריות:

1. אין לנו זמן פנוי להתעסק עם חיפוש רכב.

2. אין לנו הרבה הבנה בעולם הרכב.


הבחירה שלנו השתלמה לחלוטין!

ליאור ונדב עזרו לנו למצוא את הרכב המתאים לנו, בתקציב המתאים לנו. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאם לא היינו בוחרים בשירות שלהם היינו משלמים יותר על רכב שלא מתאים לנו (חסכנו יותר מ-10,000 ש"ח!!!!).
אנחנו ממליצים מכל הלב!! שווה כל שקל!

P_20220308_124452.jpg
Thanks for submitting!
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

נוף קדומים 3, Modi'in-Maccabim-Re'ut

050-5234414

ליאור אשכנזי  |   נדב שביט

שטויות יפות

bottom of page